Potřebujete pomoc nebo konzultaci pro používání online aplikací?

Proměna v online školu může být náročnou výzvou: poradíme vám s Microsoft Teams a Google Classroom.

Aktuální nelehká situace postavila řadu škol před výzvu, jak se ze dne na den proměnit ve školu s distanční výukou, v online školu. Na našem portále vám nabízíme ucelené řešení, jak na to.

Přesto si nejste jistí a chcete poradit? Nabízíme vám pomoc. Nadace O2 ve spolupráci s týmem O2 Guru vám poradí a pomůže s implementací Microsoft Teams nebo Google Classroom – podle toho, pro jakou aplikaci se ve škole rozhodnete.

Pokud jste již některý ze zmíněných nástrojů začali používat a nevíte si s něčím rady, můžete se na nás obrátit také.

Máte o tuto službu zdarma zájem? Prosíme, nejdříve vyplňte kontaktní údaje o své škole do tohoto formuláře

chci pomoct