Jsme ambasadory společenské odpovědnosti

O2 Czech Republic jako česká telekomunikační firma v rámci svého dlouholetého působení na českém trhu patří mezi průkopníky myšlenek společenské odpovědnosti a udržitelného rozvoje.

Illustration
Illustration

Nadace O2

Společnost O2 jako jedna z prvních firem u nás založila vlastní nezávislou nadaci už v roce 2002. Její cíl jde ruku v ruce s cílem společnosti ti – za pomoci moderních technologií zlepšovat a zjednodušovat životy lidí, především dětí a mládeže. Jako jeden z programů Nadace O2, který tento cíl sleduje, vznikla i O2 Chytrá škola.

Na aktuální společenský vývoj reagujeme nejen rozvojem technologií. Snažíme se, aby technologický pokrok šel ruku v ruce se vzdělaností. Právě to totiž podle nás posouvá českou společnost správným směrem.

O2 Chytrá škola

Projekt O2 Chytrá škola pomáhá především pedagogům a rodičům lépe se zorientovat v příležitostech i nástrahách digitálního světa. Na našem veřejném portále najdete komplexní užitečné informace o bezpečném zacházení s internetem a digitálními technologiemi i konkrétní tipy, jak o nich mluvit s dětmi.

Program si oblíbí všichni, kdo se chtějí orientovat v dnešní digitální době a hlavně být připraveni na budoucnost.

Illustration

Naše další odpovědné projekty

Snažíme se pomáhat především tím, co děláme, tedy využíváním a poskytováním našich technologií a služeb ke zlepšení kvality života různých, zejména potřebných skupin.

Vedle O2 Chytré školy dnes pod střechou O2 Czech Republic najdete i další projekty. Od roku 1997 například provozujeme Linku pro neslyšící a nevidomé, díky které se lidé se sluchovým a zrakovým postižením mohou spojit s okolním světem pomocí technologií. Už od roku 1994 podporujeme činnost Linky bezpečí, celostátní bezplatné krizové linky pro děti a mladé lidi v nouzi. Podpořili jsme vývoj a nasazení systému O2 SOS – mobilní aplikace pro dispečery a dobrovolné záchranáře, díky které se významně zkrátí čas, za který se zraněným dostane pomoc. Naše technologie tak od roku 2017 také zachraňují lidské životy.

Loga ke stažení

Kontaktujte nás

Napište nám na e-mail, rádi vám odpovíme a poradíme.


+420 724 001 060

Raději voláte? Vytočte naše číslo.

Máte dotaz, nápad nebo zájem o novinky?

Stačí nám napsat, nebo jen zaškrtnout souhlas k odběru novinek. O zbytek se postaráme.

Informace o zpracování osobních údajů, včetně informací o právech subjektů údajů a způsobech jejich uplatnění, jsou k dispozici v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.