Nenechte si ujít: Dokumentární film V SÍTI jde znovu do kin

Zároveň ožívá téma bezpečí dětí a zneužívání dětí na internetu, které stále hýbe českou společností.

Celovečerní dokument V SÍTI Barbory Chalupové a Víta Klusáka vstoupil do českých kin na konci února letošního roku. Souběžně s premiérou filmu jsme odstartovali vzdělávací kampaň se sloganem V SÍTI NEJSEM LOVNÁ, která je zaměřena na děti ve věku 13 – 17 let. Po několikatýdenní přestávce způsobené pandemií virové choroby Covid-19 se právě dnes (11. května) film vrací do našich kin. A vrací se v obou verzích: v té celovečerní, která je určena pro širokou veřejnost, i v té druhé, kratší a vhodné pro děti už od dvanácti let.

O2 bylo iniciátorem filmu a O2 Chytrá škola je hlavním partnerem kampaně a navazujících vzdělávacích aktivit. Ty se budou postupně opět také rozjíždět. Záleží na postupném rozvolňování mimořádných opatření souvisejícími se zabráněním šíření zmíněného onemocnění.

Kde se V SÍTI aktuálně hraje? Podívejte se na tento program kin.