Nominujte zajímavý a inovativní projekt na cenu EDUína 2020

O2 Chytrá škola je hlavním partnerem Ceny EDUína. Ta upozorňuje na zajímavé inovativní projekty v českém formálním i neformálním vzdělávání a na projekty podporující učitelskou profesi.

V rámci letošního ročníku se porota zaměří na projekty a iniciativy, které se popasovaly s koronavirovou krizí a nabídly žákům, učitelům nebo rodičům nástroje nebo podporu, jak zvládnout nouzové uzavření škol a distanční výuku. Nominovat a přihlašovat na ocenění je možné do 30. září.

Víte o nějakém zajímavém počinu? Nominujte ho.

Jste autorem zajímavého edukativního projektu? Přihlašte ho na cenu EDUína 2020

Cena se zaměřuje především na oblasti zajištění (např. organizačně, technicky) a podpory (informačně, metodicky, obsahově) smysluplné výuky na dálku, a to jak v rámci formálního, tak i neformálního vzdělávání. Naopak nemíří na aktivity spojené s běžným zajištěním vzdělávání na dálku (tj. zcela “základní” organizace a fungování školní výuky). Jedná se o projekty zaměřené jak na podporu žáků/studentů, tak učitelů.

Oceňované počiny, aktivity, projekty, výstupy atd. zajišťující či podporující výuku na dálku nemusely vzniknout přímo v době uzavření škol, ale mohly například svoji původní činnost přizpůsobit a pozměnit s ohledem na novou a nečekanou situaci. Cenu může získat jednotlivec, instituce, organizace či iniciativa působící v České republice.

Povzbuďme autory zajímavých projektů a pomozme posouvat kvalitu českého vzdělávání.