MS Teams a online výuka. Jak se zbavit zvuků na pozadí?

Po této funkci volali uživalé už od loňského jara. Konečně je tady.

Známe to všichni. Online hodinu dokážou pěkně narušit nepříjemné zvuky v domácnosti či u vašich žáků. Jak se jich v MS Teams zbavit? Máme pro vás jednoduchý návod.

Vyberte svůj profilový obrázek v horní části Teams a přejděte na Nastavení > Zařízení > Potlačení šumu na pozadí.

V nabídce vyberte Vysoké, aby se zvuky v pozadí potlačovaly ještě víc. Sourozenci vašich žáků ani domácí mazlíčci už vás tak při online hodině nepřekvapí. Jen je nutné, aby výše uvedený postup zvolili všichni účastníci, všechny děti.