O2 Chytrá škola: Zveme vás na online setkání

Tým programu O2 Chytrá škola chce společně s učiteli posouvat digitální gramotnost.

Internetová bezpečnost, počítačová a mediální gramotnost, technologie ve vzdělávání. To jsou stěžejní témata, se kterými O2 Chytrá škola pracuje. A třešničkou na dortu je grantový program pro školy určený na osvětu a vzdělávací aktivity v uvedených oblastech.

Online setkání s následnou debatou se bude konat již tento čtvrtek odpoledne. Hosty budou i zástupci MŠMT a NPI, kteří pohovoří o aktualizaci obsahu základního vzdělávání.
 Vyberte si čas vstupu do online setkání podle vašich priorit.

KDY: čtvrtek 8. dubna 2021 od 14:00 do 16:30

JAK: Microsoft Teams

PROGRAM:

14:00 – 14:15 Přivítání, představení programu online setkání a O2 Chytré školy (Dominika Herdová -Nadace O2)

14:15 – 14:35 Vyhodnocení průběžných a závěrečných zpráv v grantovém programu O2 Chytrá škola a diskuze (Monika Ježková - Nadace O2)

14:35 – 14:55 Novinky v programu a plánované akce (Dominika Herdová - Nadace O2)

14:55 – 15:00 Slovo předsedy Správní rady Nadace O2 (Hany Farghali - Nadace O2)

15:00 – 15:30 Aktualizace obsahu základního vzdělání - nová informatika a digitální kompetence (Jaroslav Faltýn - MŠMT, Ivo Jupa - Národní pedagogický institut)

15:30 – 16:30 Diskuze

Máte zájem o toto online setkání? Pak neváhejte a přihlaste se ve čtvrtek 8. 4. 2021 do aplikace Microsoft Teams pod tímto odkazem.