Nadšenci z Fakescape spouští Hithit kampaň s podporou O2 Chytré školy

Hra Nekrm Kachnu! míří mezi vás. Podpořte její rozlet.

Téměř dva roky jsme čekali, ale konečně je to tady. I díky podpoře www.o2chytraskola.cz nadšenci z projektu Fakescape žijí svůj sen a míří mezi nás s novou karetní hrou Nekrm Kachnu!. Vznikem hry pokračují v tažení za záchranu seriózní novinařiny a zasazují tak další ránu v boji proti dezinformacím na internetu.

Váš úkol ve hře je jasný - vžijete se do rolí žurnalistů a vaším společným cílem bude porazit deník Kachna, který šíří takzvané novinářské kachny, tedy nepravdivé zprávy.

Nyní je na nás, abychom pomohli týmu vybrat 150 tisíc korun a hra se dostala nejenom k vám, ale také do škol a knihoven. Jestli i vy chcete “Nekrmit kachnu”, můžete přispět v kampani na Hithitu.