Podívejte se na záznam online webináře pro žadatele o grant

Máte ještě otázky týkající se grantové výzvy programu O2 Chytrá škola?

V pátek 1. října 2021 měli všichni zájemci a žadatelé o grant programu O2 Chytrá škola, který vyhlašuje již 3. rokem Nadace O2, možnost zúčastnit se našeho speciálního online eventu. Účast byla i přes páteční odpoledne nadstandardní. V online prostoru se sešlo více než sto zástupců škol.

A co na ně čekalo?

Naše kolegyně představily samotný program O2 Chytrá škola, prošly s nimi pravidla pro získání grantu, online přihlášku a slovo dostal i náš host Mgr. Lukáš Jánský - ICT metodik a koordinátor ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756.
Ten nasdílel svou zkušenost z pohledu úspěšného žadatele o grant.
těmito slovy zhodnoti online setkání:

"Většinou si lidé jen stěžují a nechválí, tak si dovolím napsat ještě toto: Na dálku Vám posílám pochvalu. Dneska jste to měly připravené moc pěkně a myslím, že to účastníkům hodně pomůže. Jde určitě o službu, která se u žádných jiných projektů, které jsem zažil, nevidí. Přeji Vám tedy hodně zdraví a sil do další práce. Mnoho lidí dělá práci, ve které nevidím moc přidanou hodnotu, ale Vaše práce má smysl!"
Děkuji a přeji hezký den, Mgr. Lukáš Jánský,  ICT metodik a koordinátor

Došlo samozřejmě i na dotazy samotných účastníků online setkání. mezi ty nejčastější patřily tyto otázky:

Věříme, že díky této akci si zájemci našli své odpovědi. Pro ty, co online setkání nestihli nebo nemohli dorazit, nabízíme tento ODKAZ se záznamem z celé akce a s prezentací, která akci provázela.

Držíme palce a těšíme se na vaše přihlášky,
Váš tým O2 Chytrá škola