Pošlete to dál: žádosti o grant do 13. května

Nadace O2 podporuje vzdělávací aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky v ČR.

Vzdělávací program O2 Chytrá škola pomáhá v bezpečném používání internetu a je určen široké veřejnosti. Grantová část programu cílí na všechny základní školy na území České republiky - bez ohledu na zřizovatele. Grantovou přihlášku tedy můžou vyplňovat školy státní, církevní či soukromé. V rámci programu lze žádat finanční podporu na projekty a vzdělávací aktivity, které budou zaměřeny na oblast digitální gramotnosti: bezpečí na internetu a mediální gramotnost. Cílovou skupinou těchto aktivit a osvěty jsou děti a mládež, jejich učitelé a rodiče.

Pokud potřebujete pomoci s vyplňováním grantové přihlášky nebo máte jakékoliv jiné související dotazy, s důvěrou se obraťte na Nadaci O2. Kontakty najdete na tomto portále v sekci O nás. Nebo použijte kontaktní formulář.