Grantová výzva – prodlužujeme uzávěrku

Oficiální lhůtu pro podání přihlášky (13. květen 2019) jsme mimořádně prodloužili. Poslední den, kdy je možné o grant požádat, je pondělí 20. května 2019.

Pro spolupráci a s poptávkou po vzdělávacích aktivitách v rámci grantového programu O2 Chytrá škola můžete využít doporučené školicí organizace a vzdělávací partnery uvedené na našem portále. Nejsou však určitě jedinými, které se tomuto tématu věnují.

• Vybraný vzdělávací partner musí doložit svou odbornost včetně referencí.

• Podmínkou čerpání grantu je alespoň částečné využití materiálů (např. metodických námětů na výuku, videí, infolistů apod.) uveřejněných na tomto portále.

Pokud se potřebujete zeptat ještě na nějaký detail související s přihláškou, neváhejte a napište svůj dotaz na e-mail grant@o2.cz