Setkání odborníků: Bezpečná škola

O významu a mimořádné důležitosti tématu bezpečí v našich školách svědčí velká podpora ze strany státních orgánů a institucí další významné konference.

Nadchnul nás pestrý inspirativní program dalšího ročníku této konference, která se uskuteční ve čtvrtek 23. května 2019 v Národní technické knihovně v Praze. Stali jsme se Stříbrným partnerem a představíme na setkání odborníků z bezpečnosti, školství i státních oborových institucí O2 Chytrou školu naživo.

Program již 5. ročníku bude opět dělen do tří základních bloků:
A/ Online agrese
B/ Technologie pomáhají
C/ Zaměřeno na ředitele / učitele

Celý obsahový a časový plán konference Bezpečná škola najdete na této stránce.

Přijďte také, moc rádi se s vámi potkáme.