Global Teacher Prize Czech Republic – byli jsme u toho

Co musí zvládat a jaké kvality musí mít nejlepší učitel? Není toho málo.

Ceny Global Teacher Prize se mohou zúčastnit všichni učitelé základních a středních škol v ČR. Pedagogy, kteří se do soutěže přihlásí, hodnotí nezávislá odborná porota na základě předem daných kritérií. Co jsou hlavní kritéria? Patří mezi ně podpora žáků, inovativní výuka, spolupráce s různými organizacemi a podpora ostatních učitelů.

O2 byla u toho. A to nejen jako hlavní partner této ceny pro inspirativní a inovativní učitele. Hlavní cenu vítězovi předával spolu s ministrem školství Robertem Plagou i generální ředitel naší firmy Jindřich Fremuth.

Druhý ročník Global Teacher Prize Czech Republic vyhrál Tomáš Chrobák ze Základní školy Baška u Frýdku-Místku. Kromě několika darů obdržel i divokou kartu na grantovou podporu Nadace O2 ve výši 100 000 Kč pro školní rok 2020 / 21. Gratulace patří všem deseti top učitelům, kteří byli na slavnostním předávání cen představeni.

Naše děti a české školství jako takové nám nejsou lhostejné, o čemž hovoří náš program O2 Chytrá škola.