Technologické novinky z první ruky: Future Port Prague

10.–11. září 2019 se pro dospělé i děti Praha stane epicentrem žhavých technologických novinek a diskuze o jejich dopadu na budoucnost.

Mezinárodní futuristická akce Future Port Prague DOTKNĚTE SE BUDOUCNOSTI se za dva roky svého působení stala největší mezinárodní futuristickou akcí v Evropě.

Akce je rozdělena na dvě části:
Vizionářský veletrh a festival
Interaktivní technologická přehlídka roku se skvělou festivalovou atmosférou: 150 inovativních vystavovatelů, tři pódia s bohatým programem a šance vyzkoušet si nejnovější technologie.

Konference
Setkání vizionářů s podnikateli, zástupci firem a veřejného sektoru, politiků a lídrů organizací napoví, jak bude vypadat svět za 10 let.

Sleva pro školy:
Vstup zdarma na veřejný den veletrhu získají i exkurze ze základních a středních škol v doprovodu učitele (pro školní výlety platí, že vstup zdarma mají žáci do věku 18 let). Zájemci o vstup zdarma pro školní třídu se o vstupy zdarma musí předem přihlásit e-mailem na office@futureportprague.com.

Sleva pro děti – jednotlivce:
Děti do 15 let mají vstup na veřejný den veletrhu zdarma. Musí být doprovázeny dospělou osobou s platnou zakoupenou vstupenkou.

Na tomto dvoudenním svátku budoucnosti se bude prezentovat i O2 Chytrá škola spolu s uskupením DigiKoalice (Česká národní koalice pro digitální pracovní místa).
Kompetní informace najdete na stránkách DOTKNĚTE SE BUDOUCNOSTI.