Dítě v síti – konference 21. 11. 2019

Jaký vliv mají technologie na mladou generaci? Kam až může sahat svoboda dětí na internetu? Jaká je realita vs. představy rodičů?

Všichni, děti i dospělí, se učíme žít v digitálním světě a pomáhá tomu i platforma společnosti Flowee Dítě v síti. Ve čtvrtek 21. listopadu organizuje odpolední konferenci v prostorách pražského Opera, na které se bude snažit hledat odpovědi na zásadní otázky dnešní doby týkající se digitálního světa.

Konference se koná pod zášťitou eurokomisařky Věry Jourové a MŠMT. V našlapaném programu nebude chybět ani O2 Chytrá škola.

Více informací o konferenci najdete na webových stránkách Flowee