Co mají společného O2 Chytrá škola a Mall.tv?

Kyberšikana je téma, na které musíme průběžně upozorňovat a apelovat na komunikaci mezi rodiči, učiteli a dětmi.

Ve středu 13. listopadu představila šéfka pro O2 společenskou odpovědnost Marie Mališková v živém přenosu na Mall.tv program O2 Chytrá škola. V Denní směně probrala spolu s expertem na internetovou bezpečnost Martinem Kožíškem a moderátorkou Adélou Elbel řadu zajímavých témat z oblasti online bezpečnosti a vzdělávání a představila náš portál.

Speciální Denní směna se spoustou dalších hostů se téměř celý den věnovala tématu kyberšikany. Podívejte se na záznam pořadu na stránkách Mall.tv.

#martyisdead
Speciální den na Mall.tv byl startem nového osmidílného seriálu #martyisdead. Thriller je inspirován skutečnými případy kyberšikany a získal hlavní cenu na mezinárodním festivalu Seriál Killer.

Osm epizod bude Mall.tv vysílat postupně každou neděli. Nenechte si ujít sérii, kdy otec zesnulého Martyho skládá dohromady střípky jeho online života a odhaluje okolnosti tragického konce.

Seriál vznikl ve spolupráci se sdružením NIC.CZ.