Seznamujte i malé děti se základy bezpečného chování na internetu

Nová populárně naučná publikace ON-LINE ZOO pro rodiče.z edice CZ.NIC.

V rámci projektu Safer Internet vyšla kniha pro nejmenší čtenáře: ON-LINE ZOO. Seznamuje malé děti se základy bezpečného chování na internetu.

S novou publikací můžou rodiče se svými dětmi nahlédnout do neobyčejné zoologické zahrady, kde všechna zvířátka používají internet. Možná rizika související s používáním sítí kniha vysvětluje právě na jejich příkladu.

Kniha vznikla překladem z německého originálu Der Online-Zoo a je možné ji získat jak v elektronické verzi, tak jako audioknihu.

Knihu v elektronické verzi si můžete zdarma stáhnout z našeho portálu.

Audioknihu, kterou namluvila Bára Milotová, si můžete zdarma stáhnout ve formátu MP3 zde (15,2 MB)