Nejinspirativnější učitel? Startuje soutěž Global Teacher Prize

Jaký má být dobrý učitel? Který je ten váš? Poděkujte mu nominací na cenu pro nejkvalitnější učitele.

Global Teacher Prize Czech Republic je odborná cena pro pedagogy působící na základních a středních školách v České republice. Sleduje odbornost učitelů, individuální přístup k žákům, vytváření a používání inovativních učebních metod a zapojení učitelů do mimoškolních aktivit a odborné komunity. Toto oceňování podporuje kvalitní pedagogy, motivuje současné i budoucí učitele k výkonu jejich profese a pomáhá zvýšení prestiže učitelského povolání.

Nominace druhých osob (vašich učitelů, kolegů atd.) je možné zasílat do 29. února, přijímání přihlášek s doložením vlastních aktivit je otevřené do 15. března. Vítězové budou vyhlášeni 11. června 2020 v prostorách Senátu PČR.

Více o nominaci a přihlášování do soutěže je k vidění na stránkách www.gtpcr.cz.