#UčímeSeNaDálku

Chcete začít učit na dálku? Ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy vám přinášíme užitečný přehled - od základů online vzdělávání, přes doporučení a návody pro aplikace, až po užitečné tipy a triky.

Illustration

Jak začít s výukou na dálku? Nebudete tomu věřit, ale je to jednoduché. A my vám to ještě usnadníme. Přehledně a na jednom místě vám přinášíme startovací balíček, kde se dozvíte všechny informace, tipy a triky, jak s online výukou začít ve vaší třídě nebo ve vaší škole už dnes.

Jste připraveni? Tak jdeme na to! Nejlepší volbou jsou určitě komplexní balíčky, které vám na jednom místě pomohou zvládnout všechny nástrahy výuky na dálku. Co takový balíček obsahuje? Co obnáší komplexní online prostředí?

Super ne? Jdete do toho? V rozcestníku níže se můžete podívat, jak na to: od výběru nástroje - doporučíme vám rovnou dva nejrozšířenější a podle nás nejlepší - po proces implementace aplikace, kterým vás provedeme od samotného startu až k jejímu používání. A dáme vám tipy na další užitečné nástroje do výuky

Online výuku navíc můžete doplnit i audiovizuálním doprovodem. Dáme vám tipy, kde takový obsah získat i s aktivitami, kterými lze videa doprovodit. A nechybí ani metodiky.

Skvělá je taky možnost výměny zkušeností s ostatními učiteli. Poradíme vám, kde se můžete s ostatními kolegyněmi a kolegy spojit, ptát se a předávat si informace. A máme samozřejmě také několik tipů a triků pro rodiče.