Učebna Google z pohledu žáků a studentů (11/17)

Jak se používá Google Učebna z pohledu studentů? V prvním z videí se podíváme na základy. Třeba jak na základní nastavení Google Učebny nebo jak se zapsat do kurzů a komunikací.

Jak odevzdat úlohu, kde je možné vidět hodnocení vaší práce, případně nastavit práva pro sdílení vašeho dokumentu? Přesně na to vám odpoví následující video.

V tomto videu si blíže představíme Kalendář Google. Ukážeme si, jak může vypadat rozvrh hodin v kalendáři Google, jak vytvořit novou událost či přidat dalšího účastníka.

Při komunikaci na internetu a obzvláště s vyučujícím je třeba myslet na slušné chování a etiketu. Zjistěte jaká pravidla je dobré dodržovat během videohovoru nebo při psaní emailu vyučujícímu.

V tomto videu si ukážeme, jak využívat a pracovat s mobilní aplikací Učebna Google, jak se orientovat v kalendáři a spojit se přes videohovor s ostatními.