Založení a ověření účtu (7/8)

Psaní Hravě je program, který běží na webovém rozhraní, a není tedy potřeba stahovat žádné programy ani aplikace. Jedná se o uživatelsky velmi přívětivé řešení s intuitivním ovládáním.

Je možné si založit účet pro jednotlivce. Zkušební verze zdarma umožňuje naučit se používat prvních deset kláves a poté je již licence zpoplatněna.

Pro vyzkoušení zdarma je potřeba zadat a potvrdit svůj e-mail. Hra je zpřístupněna okamžitě. Pro ty, kteří se nechtějí registrovat pomocí hesla, je možné přihlásit se přes Facebook či přes Google účet.

I v případě vytvoření zkušebního účtu pro jednotlivce je možné přepnout do školní verze. Stačí ve spodní části stránek kliknout na „Školní verze Psaní Hravě“, automaticky se otevře přístup do verze pro školy a účty budou spolu propojené.